Vážení příznivci lodního modelářství,

Vítám Vás na webových stránkách firmy Vladyka models, která se zabývá výrobou, vývojem a prodejem RC stavebnic modelů lodí, sestavených modelů lodí a příslušenstvím pro lodní modeláře.

Firma Vladyka models byla založena v roce 1992. Majitelem firmy je pan Petr Vladyka, který se zabývá lodním modelářstvím od školních let a své bohaté zkušenosti uplatňuje při výrobě stavebnic modelů lodí.

Filosofií firmy je nabídnout zákazníkovi kvalitní a atraktivní modely lodí s vynikajícími jízdními vlastnostmi. V naší nabídce naleznete stavebnice vhodné pro začínající modeláře, které jsou stavebně nenáročné, ale také stavebnice složitější, které potěší pokročilého a zkušeného modeláře. Modely lodí jsou vhodné pro rekreační plavby i soutěže pořádané kluby lodních modelářů.

V online obchodě objednáte kompletní sortiment výrobků a příslušenství, včetně modelářské elektroniky, barev a lepidel, které potřebujete ke stavbě modelu a jeho zprovoznění pro plavbu. Toto příslušenství je nabízené na základě dobrých zkušeností s těmito výrobky při stavbách a provozování námi vyráběných modelů.

Výrobky značky Vladyka models najdete ve všech modelářských prodejnách nejen v ČR ale i v Evropě.

Věřím, že Vás tyto modely lodí zaujaly a přeji Vám mnoho šťastných plaveb

Petr Vladyka